TEXTILE house | second hand

Společnost Textile House for Euro Trade s.r.o. byla založena v roce 1996 a její aktivity byly zaměřeny na dovoz a prodej použitého textilu na Slovensku.

První dvě prodejny v České republice společnost otevřela v roce 2010 v Praze na ulicích Dukelských Hrdinů a Husitské. V současné době mohou zákazníci navštívit v České republice již 14 prodejen pod značkou Textile House, z toho 11 v Praze, dále v Kladně, Mladé Boleslavi a v Hradci Králové.

V případe jakékoliv otázky nás neváhejte kontaktovat!

3 odpovědí

 • Marcela ČermákováFebruary 28, 2017 at %H:%M

  Dobrý den, chtěla jsem vám sdělit, že jsme velmi zklamané zrušením chomutovské prodejny, která byla podle mínění mých známých i mne, velmi pěkná a příjemnými prodavačkami. Chtěla bych vědět zda uvažujete znovuotevření nové prodejny v blízkém okolí Chomutova nebo přímo ve městě, protože Teplice nebo Ústí n.L. jsou daleko.
  S přáním pěkného dne
  M. Čermáková

  Odpověď
 • Samira WinansApril 18, 2017 at %H:%M

  Souhlasím s paní Čermákovou. Do chomutovské prodejny jsme s společně s mojí maminkou jezdily až ze Sokolova a vždy tam našly parádní kousky. Byly bychom též moc rády za znovuotevření. Hezký den.

  Odpověď
  • TEXTILE HOUSEApril 18, 2017 at %H:%M

   Dobrý den,
   v současné době neplánujeme znovu otevřít prodejnu v Chomutově . Rádi Vás přivítáme na prodejně v Mostě , která bude otevřena v květnu. Hezký den.

   Odpověď

Komentuj:

* vyžadované pole