TEXTILE house | second hand

Společnost Textile House for Euro Trade s.r.o. byla založena v roce 1996 a její aktivity byly zaměřeny na dovoz a prodej použitého textilu na Slovensku.

První dvě prodejny v České republice společnost otevřela v roce 2010 v Praze na ulicích Dukelských Hrdinů a Husitské. V současné době mohou zákazníci navštívit v České republice již 14 prodejen pod značkou Textile House, z toho 11 v Praze, dále v Kladně, Mladé Boleslavi a v Hradci Králové.

V případe jakékoliv otázky nás neváhejte kontaktovat!

Společnost Textile House Czech Republic začala svou činnost maloobchodním prodejem second hand oblečení od léta 2010. První prodejna byla otevřena na Husitské ulici v Praze. Ve stejném roce byla otevřena druhá prodejna v Praze na ulici Dukelských.

K dnešnímu dni, v roce 2018 naleznete v Praze  11 prodejen pod značkou Textile house second hand .

V dalších letech se otevřely prodejny ve městech Kladno, Hradec Králové, Hodonín, Pardubice, Vsetín, Liberec, Olomouc, Plzeň, Zlín, Jihlava, České Budějovice, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Most, Teplice, Frýdek Místek, Jablonec , Brno, Ostrava , Písek.

Koncept společnosti je nabídnout svým zákazníkům  velký výběr dobrého second hand oblečení za přijatelnou cenu.

Textile House Czech Republic  je sesterská společnost k Textile House for Euro Trade sro  sídlící na Slovensku. V současné době společnost provozuje třídící centrum pro recyklaci second hand oblečení v Senci a provozuje 165 prodejen v Evropě

Pro více informací můžete navštívit webovou stránku www.textilehouse.sk